Apie mus

Tai yra socialinių tinklų paslauga, kurioje vartotojai gali rašyti komentarus, dalytis nuotraukomis ir nuorodomis į naujienas ar kitą įdomų turinį internete, žaisti žaidimus, tiesiogiai kalbėtis ir netgi transliuoti tiesioginį vaizdo įrašą. Mūsų socialinis tinklas palaiko interaktyvius internetinius pokalbius ir galimybę komentuoti savo draugo profilio puslapius, kartais vadinamus „sienomis“, kad palaikytume ryšį, dalintumėmės informacija ar norėtume tiesiog pasakyti „labas“.

Ar kada susimąstėte, kodėl žmonėms patinka naudotis mūsų socialiniu tinklu? Galų gale, jau yra daugybė kitų būdų bendrauti internetu, pavyzdžiui, el. Paštas, momentiniai pranešimai ir pan. Tai, kas mus daro išskirtinius, yra galimybė tuo pačiu metu susisiekti ir dalytis su jums svarbiais žmonėmis.

Kiekvieno nario asmeniniame profilyje yra keli pagrindiniai tinklo komponentai. Populiariausia yra „Siena“, kuri iš esmės yra virtuali skelbimų lenta. Nario sienoje palikti pranešimai gali būti tekstas, vaizdo įrašas ar nuotraukos.

Prisijunkite prie mūsų šiandien ir pradėkite kurti tinklus!